Masal Atölyemde, Seri 1’in 2. gösterimiyle 15 Ekim 2019, Salı günü saat 18.30’da International House – Profesyonel Koçluk Akademisi’nde Yaşam Döngüleri’ndeki kilitleri açmak üzere sizlerle olacağım. Sınırlı kontenjan için önceden kayıt olmayı unutmayın! İletişim: 0535 109 04 22

Çocukluğumda masal anlatacak büyüğüm yoktu. Masala ihtiyaç duyardım. Bir anneannem vardı, o da çok korkunç masallar anlatırdı. Korkardım. Sonunda kendi masallarımı kendim yazmaya başladım. Önce kız kardeşime geceler boyu masal anlattım. Kızım doğdu. Her masalı kendimce evrimleştirdim. Yeniden yazdığım masalları anlattım. Sonra her konuyu çözebilmek için yeni masallar yazdım.

Her yaşımda buna devam ettim. artık 3. kariyer evremdeyim. İlkinde gazeteciydim. Sonra basın danışmanı, iletişim müdürü oldum. 3. evremde ise, eğitim koçuyum. Koçluk mesleğinde danışan kişiye ne yapacağını söyleyemezsiniz, kişinin yolunu kendi çizmesi için sorularla keşif yolculuğuna çıkmasını sağlarsınız.

Masal Atölyemde masalın sihirli dünyası ile eğitim koçluğu tekniklerini birleştirdim. Böylelikle atölyeden ayrılan kişi kendi farkındalığı ile yolunda daha güçlü yürüyor.

Geliştirdiğim bu tekniği, ilk defa Uluslararası Koçluk Federasyonu (ICF) Eğitmeni PCC unvanlı Burcu Özyürek Alp’ten koçluk eğitimi aldığım Profesyonel Koçluk Akademisi’nde mezun koçlara uyguladım. Hep birlikte koçluğun üzerinde yükselmiş masal sihrinde yükseldik. Bundan sonra Profesyonel Koçluk Akademisi’nde her ay masal atölyesi düzenlemeyi planlıyoruz. Masal, her yaş için uygundur. İhtiyaç duyulur. Ancak şu anda uyguladığım masal atölyemi, yetişkinlerin farkındalığı için geliştirdim.

Masal Atölyem, hepimizin günlük hayatta takıldığı konular üzerine yoğunlaşıyor. Yaşam döngülerimizde bazen engeller oluşur ve onları aşamayız. Ya da sınırlarımızı çizmekte zorlanırız. Masal Atölyemde bunları keşfedip aşma cesareti gösterebilirsiniz. Küçük bir adım hayallerimize ulaşmaktaki en değerli hareketimiz olur, çoğu kez…

Masal sihrine açık davetimiz başlamıştır!

Beklerim.

Ne zaman?

15 Ekim 2019, Salı günü saat 18.30’da

Nerede?

Akdeniz Mahallesi, Necati Bey Bulvarı, No: 19 K: 5 International House bünyesinde Profesyonel Koçluk Akademisi’nde…

Nasıl katılabilirim?

Masal Atölyemde kontenjan sınırlaması bulunuyor. Bu sebeple mutlaka Profesyonel Koçluk Akademisi yetkililerine ulaşarak, kayıt yaptırmanız gerekiyor.

Kayıt için arayabilirsiniz;

0535 109 04 22